26 Sie

Bezpieczna koloryzacja włosów blond

Blond włosy często są cienkie i słabe, a koloryzacja może je dodatkowo niszczyć. Dlatego lepiej zrezygnować z przepełnionych chemicznymi środkami farb na rzecz o wiele bezpieczniejszej henny do włosów.

Henna blond Khadi to naturalny produkt, dzięki którym włosy jasne i siwe mogą zyskać piękny odcień od jasnego blondu po ten wpadający w delikatny czerwony ton. Nie tylko koloryzuje, ale również wzmacnia i pogrubia włosy, a także przyspiesza ich wzrost. Kosmetyk stworzony jest na bazie ziół, które sprawiają, że po jego stosowaniu włosy stają się lśniące i zyskują objętość. W skład henny wchodzą m.in. aloes, kurkuma oraz rabarbar indyjski.

Co istotne henna działa koloryzująco tylko na jasne włosy. W przypadku ciemnych odcieni jedynie wzmacnia i odżywia. Dla lepszego efektu przed jej zastosowaniem najlepiej umyć włosy szamponem bez silikonów i SLS. Ostateczny efekt koloryzacji zobaczymy 48 godzin po zabiegu. By utrzymał się on dłużej warto naolejować włosy przed pierwszym umyciem po upływie 24 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *