19 Lip

Czym jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny to bezpieczny dla skóry zabieg oczyszczający, polegający za złuszczaniu martwego naskórka. Jest skuteczniejszy niż zwykły peeling stosowany w domu, ponieważ dociera do głęboko położonych warstw skóry. Dowiedz się jak wygląda zabieg i ile trzeba będzie za niego zapłacić w warszawskim salonie kosmetycznym.

Czym jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jest nowoczesną i bezbolesną metodą głębokiego oczyszczania skóry poprzez usuwanie martwego naskórka oraz zanieczyszczeń. Zabieg ten stanowi mniej inwazyjną alternatywę dla manualnego oczyszczania skóry, a ponadto, jest bezbolesny i nie generuje skutków ubocznych. Wykonywany jest przy pomocy specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe. Wilgotna skóra twarzy zostaje poddana działaniu urządzenia, co wywołuje pożądany efekt kawitacji – mikroskopijne krople wody pękają pod wpływem drgań ultradźwiękowych, rozbijając martwe komórki skóry.

Wskazania do zabiegu

Oczyszczające zalety peelingu kawitacyjnego wpływają na ogólną poprawę kondycji skóry. Zabieg jest w szczególności zalecany w leczeniu trądziku pospolitego oraz w redukcji rozszerzonych porów. Poszukujesz salonu kosmetycznego, oferującego peeling kawitacyjny w Warszawie? Zwróć uwagę na sposób, w jaki jest on wykonywany. Peeling jest przeznaczony dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, natomiast należy pamiętać, aby nie stosować go na miejsca, w których występuje nawet niewielkie krwawienie lub łuszczyca. Za peeling kawitacyjny w Warszawie zapłacimy od 40 do nawet 100 złotych za jedną wizytę.