9 Sie

Drożdżowa maseczka na ratunek włosom

O zbawiennym działaniu drożdży na porost włosów wiadomo nie od dziś. Często możemy znaleźć je w składzie kosmetyków i farmaceutyków przeznaczonych dla lepszego wzrostu włosów. Nic dziwnego, że zastosowano je również w maseczce babuszki Agafii.

Maska drożdżowa babuszki Agafii stworzona została ze stuprocentowo naturalnych składników. Możemy znaleźć w niej m.in. drożdże piwne, mącznicę lekarską, ostropest plamisty, olej z dzikiej róży, olej z nasion białej porzeczki i sok z brzozy. Składniki te są pomocne w walce z łupieżem, regenerują stany zapalne i działają bakteriobójczo, poprawiają elastyczność włosów, wzmacniają cebulki, czy regulują gospodarkę tłuszczową skóry głowy.

Drożdże są bogate w białko, mikroelementy i witaminy. Dzięki temu łatwo wnikają w głąb włosa i przyspieszają jego metabolizm. Skutkuje to szybszym porostem i poprawą ogólnej kondycji. Po regularnym stosowaniu drożdżowej maseczki babuszki Agafii można zauważyć znaczne efekty, choć już po pierwszym umyciu włosy są zdecydowanie miększe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *