27 Lis

Hybryda – prawda i mity

Manicure hybrydowy już od kilku sezonów jest najbardziej uwielbianym sposobem na zadbane paznokcie i dłonie. Kobiety kochają go za szybkość wykonania, różnorodny efekt, długotrwałość i atrakcyjną cenę. Niestety w internecie krąży wiele mitów dotyczących hybryd. Najwyższy czas je obalić. Zapraszam poniżej.

paznokcie różowe z diamentem

1. Hybrydy niszczą paznokcie

„Niszczy” to nie jest trafne określenie jeśli chodzi o hybrydy. Owszem, niektóre z nas znacznie zauważyły, iż płytka paznokcia znacznie się osłabiła po ściągnięciu hybryd. Inne z kolei, zgodnie twierdzą, iż dzięki długotrwałemu stosowaniu manicure hybrydowego ich paznokcie stały się twardsze i dużo dłuższe. Tak więc nie ma reguły. Wszystko zależy od predyspozycji paznokcia i jego odporności na tego typu zabiegi.

2. Lakier hybrydowy po tygodniu odpryskuje

Paznokcie hybrydowe powinny utrzymywać się na dłoni minimum przez okres dwóch tygodni. Jeżeli mamy do czynienia z wcześniejszymi odpryskami, winę ponosi za to nieodpowiednie ich wykonanie. Brak odpowiedniego przygotowania płytki, nie dokładne odtłuszczenie, zwietrzałe produkty powodują, iż efekt końcowy może nie być zadowalający. Dlatego warto hybrydę wykonywać w profesjonalnym salonie. Manicure hybrydowy we Wrocławiu bazuje na najwyżej jakości wykonania oraz odpowiednich produktach, dzięki czemu utrzymuje się nawet do czterech tygodni.

3. Drogie przedsięwzięcie

Hybryda Wrocław to zabieg, który kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych. Wszystko zależy od tego, czy lakier jest nakładany na naturalną płytkę, czy należy ją wcześniej również przedłużyć. Dodatkowo cenę podwyższają ozdoby czy specjalne wzory, które chcemy uzyskać. Bardzo modny jest aktualnie efekt lustrzany czy efekt syrenki na serdecznym paznokciu.