2 Lis

Jak dbać o paznokcie?

paznokcie pastelowePiękne, mocne oraz zdrowe paznokcie są pożądane przez wiele kobiet. Niestety nieumiejętne zabiegu manicure, który zazwyczaj wykonywane są w zaciszu domowym, mogą negatywnie wpływać na płytkę paznokcia. Co więcej, często również paznokcie są już w na tyle złym stanie, że nie trudno o infekcję i zarażenie się choćby grzybicą. Dlatego chcąc posiadać ładne paznokcie trzeba zadbać o nie w należyty sposób.

Na wygląd paznokci ma wpływ nie tylko sposób ich pielęgnacji oraz dobrze wykonany manicure. Również dieta i to co spożywa się na co dzień odbija się na stanie paznokci. Dieta bogata w witaminy i minerały, opierająca się na spożyciu naturalnych i jak najmniej przetworzonych składników wpływa korzystnie nie tylko na paznokcie, ale pomoże też uprać się z problemami skórnymi.

Niektóre zabiegi mogą być pomocne we wzmocnieniu paznokci. Można nacierać paznokcie naturalnymi olejkami lub zastosować u kosmetyczki zabieg parafinowy na dłonie. Paznokcie Warszawa EasyNails, jeśli już płytka paznokci jest w miarę dobrym stanie, można wykonać w jednym z wielu salonów kosmetycznych. Trwałe oraz pięknie wyglądające przez wiele dni są paznokcie wykonane metodą hybrydową. Manicure hybrydowy w Warszawie cechuje się nie tylko trwałością. Prawidłowo wykonany przez specjalistę nie będzie miał negatywnego wpływu na paznokcie.