17 Lut

Piękna oprawa oczu czyli dobrze wyregulowane brwi

Moda na brwi dosyć często się zmienia. Jakiś czas temu popularne były na przykład brwi wydepilowane do granic możliwości – najpopularniejsze był po prostu bardzo cienki łuk. Tak naprawdę bardzo wiele kobiet popełniło wtedy jeden z największych błędów w swoim życiu – zdecydowały się na tak intensywną regulację włosków, że już nigdy im nie odrosły. Po kilku latach miały zatem poważny problem – modne stały się grube i naturalne brwi.

Regulacja brwi, czyli piękna oprawa dla Twoich oczu

Trend na grube i naturalne brwi utrzymuje się już od jakiegoś czasu, jednak przeciętna kobieta woli mieć je po prostu trochę bardziej ujarzmiony niż u modelek na wybiegach. Dlatego właśnie regulacja brwi Warszawa jest tak popularnym zabiegiem kosmetycznym – stylistka brwi jest w stanie zaprojektować idealny łuk, który pięknie podkreśli rysy twarzy kobiety oraz będzie stanowił oprawę dla jej oczu. Nie chodzi bowiem o to, by nosić krzaczaste brwi, tylko by pasowały one do rysów twarzy i wizerunku.

Makijaż brwi

Moda na piękna i dobrze podkreślone brwi wyraża się też w ilości kosmetyków do ich stylizacji. Chyba nigdy na sklepowych półkach nie było tak wiele różnych specyfików do malowania brwi. Teraz można je podkreślać nie tylko za pomocą zwykłej kredki, ale też za pomocą pomady do brwi, żelu  i tuszu, a nawet cieni. Warto zgłębić tajniki ładnego malowania brwi, bo dla uzyskania wyrazistej oprawy oczu to właśnie brwi mają tak naprawdę większe znaczenie niż rzęsy. W codziennym pośpiechu lepiej zatem ładnie pomalować brwi, nawet kosztem nagich rzęs.