1 Cze

Szybka depilacja laserowa

Coraz więcej osób pragnie mieć gładką powierzchnię ciała, na której nie będą znajdować się żadne włoski – depilacja laserowa to zabieg, który z całą pewnością pozwoli się cieszyć pięknym ciałem nie tylko kobiecie, ale również mężczyźnie.

Cena zabiegu

Depilacja laserowa Warszawa – tutaj znajdziesz przykład – to zabieg, który cechuje się przede wszystkim atrakcyjną ceną. Zależna jest ona od tego jakie miejsce będzie depilowane – to oczywiste, że depilacja nóg będzie droższa niż depilacja pach. Zwrócić również trzeba uwagę na to do jakiego salonu się udamy oraz w jakim mieście. Oprócz tego cena może być zależna od tego, jaki laser będzie stosowany przez doświadczonego lekarza.

Ile trwa zabieg?

Depilacja laserowa to zabieg, który trzeba przede wszystkim powtórzyć kilka razy. Najlepiej jest wykonywać go raz w miesiącu – przez sześć miesięcy – wtedy można mieć pewność, że efekt będzie rewelacyjny. Jeżeli chodzi o czas konkretnego zabiegu, to zależy to od tego jaka powierzchnia jest depilowana. Depilacja pach będzie trwała naprawdę bardzo krótko – od dziesięciu do dwudziestu minut. Natomiast jeżeli chodzi o depilację nóg, to potrwać to może zdecydowanie dłużej, bo aż dwie godziny. Dzieje się tak, ponieważ nogi mają większą powierzchnię niż pachy. Podczas zabiegu większość pacjentów nie odczuwa żadnego bólu – co jest ogromnym plusem, ponieważ podczas depilacji pacjent może się zrelaksować.

Depilacja laserowa Warszawa ma oczywiście kilka przeciwwskazań, właśnie dlatego przed zabiegiem warto skonsultować się ze swoim lekarzem.