27 Lis

Hybryda – prawda i mity

Manicure hybrydowy już od kilku sezonów jest najbardziej uwielbianym sposobem na zadbane paznokcie i dłonie. Kobiety kochają go za szybkość wykonania, różnorodny efekt, długotrwałość i atrakcyjną cenę. Niestety w internecie krąży wiele mitów dotyczących hybryd. Najwyższy czas je obalić. Zapraszam poniżej.

paznokcie różowe z diamentem

1. Hybrydy niszczą paznokcie

„Niszczy” to nie jest trafne określenie jeśli chodzi o hybrydy. Owszem, niektóre z nas znacznie zauważyły, iż płytka paznokcia znacznie się osłabiła po ściągnięciu hybryd. Inne z kolei, zgodnie twierdzą, iż dzięki długotrwałemu stosowaniu manicure hybrydowego ich paznokcie stały się twardsze i dużo dłuższe. Tak więc nie ma reguły. Wszystko zależy od predyspozycji paznokcia i jego odporności na tego typu zabiegi.

2. Lakier hybrydowy po tygodniu odpryskuje

Paznokcie hybrydowe powinny utrzymywać się na dłoni minimum przez okres dwóch tygodni. Jeżeli mamy do czynienia z wcześniejszymi odpryskami, winę ponosi za to nieodpowiednie ich wykonanie. Brak odpowiedniego przygotowania płytki, nie dokładne odtłuszczenie, zwietrzałe produkty powodują, iż efekt końcowy może nie być zadowalający. Dlatego warto hybrydę wykonywać w profesjonalnym salonie. Manicure hybrydowy we Wrocławiu bazuje na najwyżej jakości wykonania oraz odpowiednich produktach, dzięki czemu utrzymuje się nawet do czterech tygodni.

3. Drogie przedsięwzięcie

Hybryda Wrocław to zabieg, który kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych. Wszystko zależy od tego, czy lakier jest nakładany na naturalną płytkę, czy należy ją wcześniej również przedłużyć. Dodatkowo cenę podwyższają ozdoby czy specjalne wzory, które chcemy uzyskać. Bardzo modny jest aktualnie efekt lustrzany czy efekt syrenki na serdecznym paznokciu.

21 Lis

Sposoby na pękające paznokcie

Pękające paznokcie nigdy nie wyglądają pięknie, więc warto znaleźć sposób na to, aby odzyskały dawną świetność. Oczywiście bardzo dużą rolę odgrywa tutaj odpowiednia dieta, zbilansowane mikroelementy, ale także traktowanie paznokci z zewnątrz, czyli na przykład odpowiednie odżywki, czy zabezpieczenia przed zbyt wysokimi lub wręcz za niskimi temperaturami. Zanim podejmie się jednak jakiekolwiek działania, warto zastanowić się, jaką przyczynę może mieć taki stan rzeczy. Konieczna może okazać się bowiem pomoc lekarska i wykonanie specjalistycznych badań, które będą w stanie wykryć nieprawidłowości.

dłonie

Jak radzić sobie z pękającymi paznokciami w domowych warunkach?

Na pewno warto zabezpieczać je przed chemikaliami. To dlatego tak ważne jest zakładanie rękawiczek ochronnych, gdy zbyt długo moczy się ręce w wodzie lub sprząta. Paznokcie są bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju płyny do mycia naczyń, czy preparaty.
Warto też wzbogacić swoją dietę o bardziej zróżnicowane produkty. Może przecież okazać się, że organizm nie ma dostarczonych wszystkich elementów, które niezbędne mu są do prawidłowego funkcjonowania, co oczywiście, jak najbardziej może osłabiać w pierwszej kolejności właśnie włosy, skórę oraz paznokcie. Warto też używać odpowiednich odżywek, które wzmocnią płytkę paznokcia i zapobiegną jej pękaniu oraz rozwarstwianiu się i matowieniu. Więcej informacji znajdziesz w artykule: https://easynails.pl/ratunku-pekajace-paznokcie

18 Lis

French hybrydowy z paskami

paznokcie french manicureJest jednym z najpopularniejszych zdobień od wielu lat. Nigdy nie wychodzi z mody. Kto to taki? Oczywiście manicure francuski hybrydowy!

Osoby, którym brakuje precyzji i wytrenowanej w zdobieniach ręki mogą pomóc sobie i skorzystać z bardzo prostego w użyciu oraz pomocnego gadżetu, jakim są paski do french manicure.

Jak zrobić manicure hybrydowy french z paskami?

1. Dostępne są paski nadające różny kształt zdobieniu. Najpierw wybrano pożądany kształt.

2. Po wybraniu pasków w odpowiednim kształcie zmatowiono płytkę za pomocą bloku polerskiego i oczyszczono ją z pyłu.

3. Po przemyciu cleanerem odczekano, aż płytka będzie sucha.

4. Nałożono bazę na paznokcie zabezpieczając wolny brzeg oraz utwardzono w lampie.

5. Następnie naklejono na płytkę paznokcia paski zostawiając od strony wolnego brzegu miejsce na french.

6. Białym lakierem pomalowano końcówkę paznokci.

7. Ponieważ lakier hybrydowy nie wyschnie, dopóki nie zostanie utwardzony w lampie, od razu po pomalowaniu ściągnięto paski z płytki.

8. Do wykonania ewentualnych poprawek wykorzystano drewniane patyczki do odsuwania skórek, aby usunąć nadmiar lakieru lub wyrównać brzeg zdobienia.

9. Po stwierdzeniu, że wzorek jest odpowiednio estetyczny i jakość jego wykonania jest zadowalająca, utwardzono zdobienie w lampie.

10. Powtórzono kroki 6-9 do uzyskania pożądanego krycia oraz wykonano resztę manicure według standardowej procedury.

Manicure hybrydowy french jest bardzo prosty do wykonania, wystarczy tylko nabrać wprawy. Najlepiej znają się na manicure kosmetyczki, warto wybrać się do EasyNails i wybrać odpowiednie zabiegi dla siebie.

15 Lis

Warte polecenia zabiegi na skórę twarzy

Każda kobieta stara się dbać o swoją cerę w domowym zaciszu, jednak możliwości, jakimi się wówczas dysponuje, nie są zbyt duże. Choć producenci kosmetyków obiecują wspaniałe efekty, zwykle są one dość mizerne, zwłaszcza gdy porównać je z tym, co zaoferować mogą profesjonalne zabiegi w salonach kosmetycznych. Warto więc wykonywać je przynajmniej raz na jakiś czas.

Co warto wybrać?

Dobry salon kosmetyczny może zaoferować wiele zabiegów, które dają rezultat nieporównywalnie lepszy do domowych wysiłków. Chętnie wybierany jest na przykład peeling kawitacyjny, który złuszcza skórę, ale dużo głębiej niż kosmetyk stosowany w domu, zwłaszcza że wykorzystywany jest za pomocą specjalnego urządzenia, a nie preparatu. Jeszcze lepsze efekty daje mikrodermabrazja, gdyż pozwala nie tylko pozbyć się martwych komórek naskórka i uzyskać piękną, jedwabiście gładką skórę, ale też usuwa niedoskonałości. Mikrodermabrazja w Warszawie (przykład znajdziesz w easywaxing.pl), pozwala pozbyć się nie tylko pryszczy, zaskórników czy nawet blizn po trądziku, ale też drobniejszych zmarszczek oraz przebarwień. Jej systematyczne wykonywanie więc zachowuje skórę w świetnym stanie i pozwala zredukować jej wszelkie niedoskonałości, które nie pozwalają jej być idealnie piękną. Dobra wiadomość jest taka, że zarówno mikrodermabrazji, jak i peelingu kawitacyjnego nie ma potrzeby wykonywać bardzo często, toteż nie trzeba wydawać wielkich środków na to, by zawsze mieć piękną skórę. Wystarczy wykonywać je co kilka miesięcy, w miarę potrzeb skóry.

2 Lis

Jak dbać o paznokcie?

paznokcie pastelowePiękne, mocne oraz zdrowe paznokcie są pożądane przez wiele kobiet. Niestety nieumiejętne zabiegu manicure, który zazwyczaj wykonywane są w zaciszu domowym, mogą negatywnie wpływać na płytkę paznokcia. Co więcej, często również paznokcie są już w na tyle złym stanie, że nie trudno o infekcję i zarażenie się choćby grzybicą. Dlatego chcąc posiadać ładne paznokcie trzeba zadbać o nie w należyty sposób.

Na wygląd paznokci ma wpływ nie tylko sposób ich pielęgnacji oraz dobrze wykonany manicure. Również dieta i to co spożywa się na co dzień odbija się na stanie paznokci. Dieta bogata w witaminy i minerały, opierająca się na spożyciu naturalnych i jak najmniej przetworzonych składników wpływa korzystnie nie tylko na paznokcie, ale pomoże też uprać się z problemami skórnymi.

Niektóre zabiegi mogą być pomocne we wzmocnieniu paznokci. Można nacierać paznokcie naturalnymi olejkami lub zastosować u kosmetyczki zabieg parafinowy na dłonie. Paznokcie Warszawa EasyNails, jeśli już płytka paznokci jest w miarę dobrym stanie, można wykonać w jednym z wielu salonów kosmetycznych. Trwałe oraz pięknie wyglądające przez wiele dni są paznokcie wykonane metodą hybrydową. Manicure hybrydowy w Warszawie cechuje się nie tylko trwałością. Prawidłowo wykonany przez specjalistę nie będzie miał negatywnego wpływu na paznokcie.